logo
Sbírejte kredityMůj albertJak to funguje?Co vy na to?FAQ
Stáhnout

Ušetříte víc a za
Zdravé
jídlo
nejvíc

1
Získáte kredity za každý nákup.
2
Za zdravé potraviny vás odměníme extra.
3
Kredit využijete jako slevu na cokoliv.

Výhody aplikace

Za každých 200 korun nákupu získejte 1 kredit do Vaši peněženky.

Za každý zakoupený produkt Nature's Promise a BIO Vás odměníme vždy 1 kreditem okamžitě.

Za zdravé potraviny získejte mnohem více kreditů. Sledujte aktuální nabídku v aplikaci.

Každý týden pro Vás vybíráme navíc několik produktů, za které Vás odměníme extra kredity.

Vaše kredity jednoduše proměňte na peníze ve Vaší peněžence a využijte jako slevu na cokoli.

Zjednodušte si život

Recepty na míru
Vytvořte si účet a recepty vám budeme vybírat podle toho, co rádi vaříte a jíte. Své oblíbené si můžete ukládat nebo si z nich všechny ingredience přidat do nákupního seznamu.
NÁKUPNÍ SEZNAM A ELEKTRONICKÁ ÚČTENKA
Už žádný papír: vytvářejte jednoduše nákupní seznam a sdílejte ho s rodinou, mějte účtenky a historii nákupu vždy k dispozici
SBÍREJTE KAMPAŇOVÉ BODY
Už žádné kartičky po kapsách! Sbírejte body přímo v aplikaci. Při placení se vám načtou automaticky. A na začátku kampaně od nás dostanete hned 3 předvyplněné body.

Jak to funguje

<
>

Video 1 z 4

Co vy na to

David
It specialista
Naklikám si nákupní seznam rovnou z letáku a nemusím řešit žádné papíry.
Martina
Majitelka cukrárny
Mám dvě malé děti. Ušetřit za zdravé jídlo se proto vážně hodí.
Jaroslava
Ředitelka mateřské školy
Je to jednoduché! Kredity prostě použiju jako slevu, když jdu příště na nákup.

Aplikace ke stažení

Časté otázky

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Za vaše nákupy vás odměníme. Použitím Digitální zákaznické karty při nákupu v prodejnách Albert získáváte za nákupy kredity. Ty si po dosažení minimální hranice 20 můžete proměnit na slevu na příští nákup. To se děje v části aplikace Peněženka. Speciálně vás odměníme za to, že jíte lépe v sekci jezte lépe a získejte kredity. Získáváte proto kredity navíc například nákupem zdravějších potravin (Nature's Promise nebo výrobků s označením BIO v sekci zdravá inspirace), limitovaná nabídka extra kreditů nebo např. plněním speciálních výzev. Více se dozvíte v Pravidlech program.
Věrnostní program je možné používat pouze jako registrovaný uživatel.

Digitální věrnostní karta

Tu najdete v záložce Karta na hlavní obrazovce, slouží k vaší identifikaci na pokladně a ke sbírání a uplatňování kreditů. Je nedílnou součástí vašeho členství ve věrnostním programu.

Peněženka

V Peněžence máte možnost spravovat své získané kredity nebo mít přehled o kampaňových bodech Navíc svou historii nákupů budete mít díky Peněžence vždy po ruce.

Akční leták pro vybranou prodejnu a nabídka výhodnějších produktu na míru

Pro vybranou prodejnu Albert najdete v aplikaci vždy aktuální Akční leták. V sekci Jezte lépe a získejte kredity najdete produkty podle vašich stravovacích preferencích. V sekci Limitovaná nabídka extra kreditů a sekci Zdravá inspirace vám připravíme akční nabídky, za které vás odměníme extra kredity navíc. Pro každého člena věrnostního programu, který vyplní své preference připravíme nabídku produktů, které odpovídají jeho chutím a ještě za ně lze získat kredity navíc.

Recepty

Spoustu skvělých receptů z Magazínu Albert najdete také v aplikaci. Můžete v nich vyhledávat a přidávat si je do oblíbených. Kromě toho můžete suroviny z těchto receptů jednoduše vkládat do Nákupního seznamu a při nákupu pak již na nic důležitého nezapomenete.

Magazín Albert

V aplikaci vždy najdete aktuální číslo Magazínu Albert ve formě PDF. Kromě toho pro vás máme také archiv všech čísel za poslední 2 roky.

Nákupní seznam

S naším nákupním seznamem je nakupování hračka. Položky řadíme podle kategorie, abychom vám ušetřili čas.

Jak se mohu zaregistrovat do věrnostního programu Můj Albert?

Registrovat se do věrnostního programu Můj Albert je velmi snadné. Po prvním spuštění aplikace a zadání telefonního čísla obdržíte SMS ověřovací kód, který vložíte do aplikace, pak už stačí jen zadat a ověřit vaši emailovou adresu a aplikaci můžete využívat naplno.

Co znamená používat Aplikaci bez registrace?

Pokud používáte aplikaci Můj Albert bez registrace do věrnostního programu, tedy bez vytvoření vašeho osobního účtu, můžete ji používat pouze v omezeném režimu bez přístupu ke všem jejím funkcím. Zejména nemáte možnost využívat výhody věrnostního programu Můj Albert, který vás odměňuje za vaše nákupy kredity, které si můžete následně proměnit na slevu na svůj příští nákupužíváte aplikaci Můj Albert bez registrace do věrnostního programu, tedy bez vytvoření vašeho osobního účtu, můžete ji používat pouze v omezeném režimu bez přístupu ke všem jejím funkcím. Zejména nemáte možnost využívat výhody věrnostního programu Můj Albert, který vás odměňuje za vaše nákupy kredity, které si můžete následně proměnit na slevu na svůj příští nákup.

O co přicházím jako neregistrovaný uživatel?

 • Věrnostní program - digitální věrnostní karta (sbírání Kreditů a uplatnění slev na nákupy v obchodech Albert)
 • Zdravá inspirace a Limitovaná nabídka extra kreditů
 • Nákupní seznam
 • Recepty
 • Sběratelské kampaně digitálně
 • Digitální účtenky za nákupy
 • Sdílený věrnostní účet

Jak získám kredity?

Kredity získáte za nákupy v prodejnách Albert Supermarket nebo Albert Hypermarket.

Při nákupu v jakékoli výši použijte věrnostní kartu.

 • Za každých 200 Kč nákupu dostanete 1 kredit: v peněžence je můžete proměnit na peníze a slevu použít třeba hned při příštím nákupu.
 • Speciálně vás odměníme za to, že jíte lépe. V sekci Jezte lépe a získejte kredity najdete produkty podle vašich stravovacích preferencích.
 • V sekci Limitovaná nabídka extra kreditů a sekci Zdravá inspirace vám připravíme akční nabídky, za které vás odměníme extra kredity navíc.
 • Při nákupu produktů Nature's Promise a nebo BIO získáte od nás vždy 1 kredit za zakoupený kus.
 • Bonusové kredity můžete v aplikaci získat i po splnění speciálních úkolu.

Jak proměním získané kredity?

Z Peněženky si před dalším nákupem můžete převést získané kredity na Kartu k využití ve formě slevy na svůj příští nákup (1 kredit odpovídá nominální hodnotě 1 Kč). Převod proběhne ihned. Kredity z Peněženky můžete převádět na Kartu v násobcích 20-ti kreditůženky si před dalším nákupem můžete převést získané kredity na Kartu k využití ve formě slevy na svůj příští nákup (1 kredit odpovídá nominální hodnotě 1 Kč). Převod proběhne ihned. Kredity z Peněženky můžete převádět na Kartu v násobcích 20-ti kreditů.

Jak uplatním získané kredity?

Jakmile si z Peněženky převedete své kredity na Kartu k využití ve formě slevy, budete moci uplatnit slevu na další nákup. Tento převod proběhne okamžitě a můžete ho dělat vždy po 20-ti kreditech.

Když máte kartu nabitou slevou, při dalším nákupu se jí prokážete na pokladně a slevu vám odečteme z hodnoty nákupu. Jeho celková hodnota ale musí být větší než sleva připravená na kartě.

Je platnost kreditů nějak omezena?

Získané kredity mají omezenou platnost. Pokud je nevyužijete po dobu 6-ti měsíců, odstraníme je z vašeho účtu. Zprávou z aplikace vás o expiraci bodů upozorníme měsíc před vypršením jejich platnosti.

Jaké informace o mně sbíráte a proč?

Držíme jen ty nejnutnější informace k tomu, aby program a aplikace mohli správně fungovat, tedy: telefonní číslo, email a pokud nám je sdělíte, pak i jméno, příjmení, pohlaví a datum narození.

Pokud jste nám udělili Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, pak vaše data zpracováváme tak, abychom vám mohli zobrazovat ty nejlepší akční nabídky a jiný personalizovaný obsah.

Kam se mnou vyplněné informace ukládají?

Všechny vámi vyplněné osobní údaje vidíte ve svém Profilu v aplikaci Můj Albert. Uloženy jsou v šifrovaném úložišti vašeho telefonu a v šifrovaném úložišti našeho systému.

Proč se musím přihlásit svým telefonním číslem?

Vaše telefonní číslo se používá jako unikátní identifikátor. Všechny potvrzovací zprávy jsou posílány na váš telefon. Tím je váš účet zabezpečený proti zneužití.

Co dělat, když chci změnit své osobní údaje?

Informace o sobě i svých Preferencích můžete měnit v položce Profil kdykoli. Systém zaznamená vámi uvedené změny a upraví vám nabídku obsahu na míru.

Co udělat, když aplikaci Můj Albert už nechci? Jak smažu svůj účet?

Samozřejmě si můžete kdykoliv ukončit své členství v programu a smazat svůj Profil. Ztratíte tak historii nákupů a všechny získané kredity, i ty, které jste už měli proměněny na kartě.
Pokud se později znovu rozhodnete do programu Můj Albert vstoupit, začínáte od nuly.
Pokud si přejete ukončit členství ve věrnostním programu, kontaktujte, prosím naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 402 402, nebo na emailu info@albert.cz a sdělte nám váš požadavek.

Společnost
O násGarance kvalityZákaznický servis
Sledujte nás
© 2021 Albert Česká republika, s.r.o.
Zásady používání cookies